Inspektor Pięter

il y a 4 semaines

IssylesMoulineaux, France Accor Temps plein

Opis firmy

MERCURE SZCZYRK RESORT OFERUJE TOBIE:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę System premii i bonusów stanowiący dodatek do wynagrodzenia podstawowego Praca w międzynarodowej sieci ACCOR – jednej z największych sieci hotelowych w Polsce i na Świecie Program pracowniczy sieci ACCOR umożlwiający rezerwację obiektów na całym świecie po preferencyjnych stawkach dla pracowników i ich rodzin Benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Hotelu Mercure Szczyrk Resort oraz w strukturach sieci Accor Pracę w zespole profesjonalistów Możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe Atmosferę pracy opartą o wzajemny szacunek, transparentność działania i empatię Spotkania integracyjne i wspólne świętowanie wydarzeń
Opis oferty pracy

OPIS STANOWISKA

Inspektor Pięter pełni kluczową rolę w zapewnianiu wysokich standardów czystości i porządku we wszystkich obszarach hotelu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: nadzór nad działalnością działu Służby Pięter, zapewnienie wykonania zleconych prac zgodnie z procedurami czystości oraz za nadzór nad zespołem personelu sprzątającego. Inspektor w dziale Służby Pięter będzie współpracować z innymi działami hotelu w celu zapewnienia doskonałej jakości obsługi gości.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Prowadzenie inspekcji codziennych sprzątań pokoi i obszarów publicznych aby zapewnić zgodność z standardami czystości brandu Mercure; Monitorowanie wydajności personelu sprzątającego i zapewnienie odpowiedniego rozłożenia obciążenia pracy; Wykonywanie inspekcji jakościowych, aby zapewnić zgodność z procedurami czystości; Kierowanie i szkolenie personelu sprzątającego w zakresie prawidłowych technik sprzątania, obsługi sprzętu i środków czystości; Współpraca z innymi działami hotelu;
Kwalifikacje

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW:

- z doświadczeniem pracy w hotelu na podobnym stanowisku

- z umiejętnością pracy w dużym, wielokulturowym zespole

- z gotowością do szkolenia się z zakresu standardów brandu Mercure

- z profilem osobowości, dla której ważne są takie wartości jak: transparentność działania, wzajemne wsparcie, szacunek dla innych ludzi i empatia

Dodatkowe informacje

Otwarcie hotelu planowane jest w trzecim kwartale 2024 roku. Największy Mercure Resort w Polsce zaoferuje 447 pokoi gościnnych, 5 outletów ze spektakularnymi widokami na góry, strefami dla dzieci oraz Aquaparkiem. Ponad 2000 m2 powierzchni konferencyjnej i eventowej wprowadzi nowy standard do branży MICE.

  • Inspektor Pięter

    il y a 2 semaines

    Issy-les-Moulineaux, Île-de-France Accor Temps plein

    Opis firmy MERCURE SZCZYRK RESORT OFERUJE TOBIE: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę System premii i bonusów stanowiący dodatek do wynagrodzenia podstawowego Praca w międzynarodowej sieci ACCOR – jednej z największych sieci hotelowych w Polsce i na Świecie Program pracowniczy sieci ACCOR umożlwiający rezerwację obiektów na...