Menadżer Gastronomii

il y a 1 mois

IssylesMoulineaux, Île-de-France Accor Temps plein

Opis firmy

MERCURE SZCZYRK RESORT OFERUJE TOBIE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premii i bonusów stanowiący dodatek do wynagrodzenia podstawowego
  • Praca w międzynarodowej sieci ACCOR – jednej z największych sieci hotelowych w Polsce i na Świecie
  • Program pracowniczy sieci ACCOR umożliwiający rezerwację obiektów na całym świecie po preferencyjnych stawkach dla pracowników i ich rodzin
  • Benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Hotelu Mercure Szczyrk Resort oraz w strukturach sieci Accor
  • Pracę w zespole profesjonalistów
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Atmosferę pracy opartą o wzajemny szacunek, transparentność działania i empatię
  • Spotkania integracyjne i wspólne świętowanie wydarzeń
Opis oferty pracy

1. OPIS STANOWISKA

Współpraca z Dyrektorem Gastronomii w zarządzaniu działem F&B w hotelu.

2. ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie, organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników
  • Tworzenie grafików pracy
  • Aktywny udział w tworzeniu oferty
  • Nastawienie pro sprzedażowe
  • Bezpośredni i stały kontakt z gośćmi hotelowymi odnośnie jakości świadczonych usług
  • Logiczne i optymalne zarządzanie kosztami pracowniczymi i materiałowymi
  • Właściwe wykorzystanie i dbanie o sprzęt hotelowy
Kwalifikacje

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Gastronomii w sieciowym hotelu powyżej 300 pokoi
  • Silne nastawienie na cel oraz skuteczność w działaniu
  • Wysoka kultura osobista i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność zarządzania dużym, wielokulturowym zespołem
  • Kultura zarządzania zespołem zgodnie z zasadą "Leadership by Example"
  • Gotowość do uczestniczenia w szeregu sieciowych szkoleń
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Dodatkowe informacje

Otwarcie hotelu planowane w trzecim kwartale 2024 roku. Największy Mercure Resort w Polsce zaoferuje 447 pokoi gościnnych, 5 outletów ze spektakularnymi widokami na góry, strefami dla dzieci oraz Aquaparkiem. Ponad 2000 m2 powierzchni konferencyjnej i eventowej wprowadzi nowy standard do branży MICE.

  • Issy-les-Moulineaux, Île-de-France Accor Temps plein

    Opis firmy MERCURE SZCZYRK RESORT OFERUJE TOBIE: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę System premii i bonusów jako dodatek do wynagrodzenia podstawowego Praca w międzynarodowej sieci ACCOR – jednej z największych sieci hotelowych w Polsce i na świecie Program pracowniczy umożliwiający rezerwację obiektów na całym świecie po...

  • Menadżer Gastronomii w Hotelu

    il y a 3 semaines

    Issy-les-Moulineaux, Île-de-France Accor Temps plein