Menadżer Zakupów

il y a 1 mois

IssylesMoulineaux, Île-de-France Accor Temps plein

Opis firmy

MERCURE SZCZYRK RESORT OFERUJE TOBIE:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę System premii i bonusów stanowiący dodatek do wynagrodzenia podstawowego Praca w międzynarodowej sieci ACCOR – jednej z największych sieci hotelowych w Polsce i na Świecie Program pracowniczy sieci ACCOR umożlwiający rezerwację obiektów na całym świecie po preferencyjnych stawkach dla pracowników i ich rodzin Benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Hotelu Mercure Szczyrk Resort oraz w strukturach sieci Accor Pracę w zespole profesjonalistów Możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe Atmosferę pracy opartą o wzajemny szacunek, transparentność działania i empatię Spotkania integracyjne i wspólne świętowanie wydarzeń Opis oferty pracy

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywne zarządzanie procesem zakupów. Dział Zakupów wspiera codzienne funkcjonowanie hotelu, obejmując nabywanie surowców gastronomicznych, wyposażenia oraz materiałów eksploatacyjnych.

Kluczowym zadaniem na tym stanowisku jest zapewnienie sprawnego, skutecznego i bezpiecznego realizowania zakupów dla hotelu.

Funkcja ta obejmuje również tworzenie, przestrzeganie i egzekwowanie procedur zakupowych, w tym odpowiedniego przechowywania dokumentacji.

Dodatkowo, na tym stanowisku oczekiwane jest proponowanie usprawnień oraz udział w projektach wymagających zaangażowania Kierownika Zakupów, a także współpraca w procesie budżetowania.

Podstawowe obowiązki

1. Opracowanie i wdrażanie standardów oraz procedur zakupowych

2. Budowanie i realizowanie polityki zakupów zgodnie z przyjętymi założeniami

3. Analizowanie rynku dostawców oraz tworzenie rekomendacji do nawiązywania współpracy

4. Zapewnienie optymalnych kosztów zakupów, uwzględniając cenę, jakość oraz terminowość dostaw

5. Nadzór nad zapasami w magazynach hotelu

6. Ścisła współpraca z działami operacyjnymi hotelu w celu ustalania optymalnego portfela zamówień

7. Negocjowanie warunków płatności, cen oraz jakości dostaw

8. Wybór dostawców - stworzenie bazy danych dostawców

9. Nadzorowanie terminowości, jakości oraz wartości realizowanych zamówień

10. Wyszukiwanie dostawców, zapoznawanie się z ich ofertami i wybieranie najkorzystniejszych rozwiązań

11. Utrzymywanie dobrych relacji biznesowych oraz negocjowanie korzystnych warunków współpracy z dostawcami

12. Ustalanie szczegółów realizacji zamówienia w zakresie transportu oraz przechowywania.

13. Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych zgodnie z polityką i procedurami wewnętrznymi hotelu.

Kwalifikacje

Wymagania

Doświadczenie w obszarze zakupów Znajomość rynku gastronomicznego Znajomość języka angielskiego Znajomość zagadnień z zakresu prawa umów handlowych Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne Znajomość systemów Material Controls i Symphony Dodatkowe informacje

Otwarcie hotelu planowane jest na Maj 2024 roku. Największy Mercure Resort w Polsce zaoferuje 447 pokoi gościnnych, 5 outletów ze spektakularnymi widokami na góry, strefami dla dzieci oraz Aquaparkiem. Ponad 2000 m2 powierzchni konferencyjnej i eventowej wprowadzi nowy standard do branży MICE.

  • Menadżer Zakupów

    Issy-les-Moulineaux, Île-de-France Accor Temps plein

    Opis firmy MERCURE SZCZYRK RESORT OFERUJE TOBIE: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę System premii i bonusów stanowiący dodatek do wynagrodzenia podstawowego Praca w międzynarodowej sieci ACCOR – jednej z największych sieci hotelowych w Polsce i na Świecie Program pracowniczy sieci ACCOR umożliwiający rezerwację obiektów na...

    Opis firmy MERCURE SZCZYRK RESORT OFERUJE TOBIE: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę System premii i bonusów stanowiący dodatek do wynagrodzenia podstawowego Praca w międzynarodowej sieci ACCOR – jednej z największych sieci hotelowych w Polsce i na Świecie Program pracowniczy sieci ACCOR umożlwiający rezerwację obiektów na...