Menadżer Zakupów

il y a 1 mois

IssylesMoulineaux, Île-de-France Accor Temps plein

Opis firmy

MERCURE SZCZYRK RESORT OFERUJE TOBIE:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę System premii i bonusów stanowiący dodatek do wynagrodzenia podstawowego Praca w międzynarodowej sieci ACCOR – jednej z największych sieci hotelowych w Polsce i na Świecie Program pracowniczy sieci ACCOR umożliwiający rezerwację obiektów na całym świecie po preferencyjnych stawkach dla pracowników i ich rodzin Benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Hotelu Mercure Szczyrk Resort oraz w strukturach sieci Accor Pracę w zespole profesjonalistów Możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe Atmosferę pracy opartą o wzajemny szacunek, transparentność działania i empatię Spotkania integracyjne i wspólne świętowanie wydarzeń Opis oferty pracy

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywne zarządzanie procesem zakupów. Dział Zakupów wspiera codzienne funkcjonowanie hotelu, w tym nabywanie surowców gastronomicznych, wyposażenia oraz materiałów eksploatacyjnych.

Kluczowym zadaniem na tym stanowisku jest zapewnienie sprawnego, skutecznego i bezpiecznego realizowania zakupów dla hotelu.

Rola ta obejmuje tworzenie, wdrażanie i egzekwowanie procedur zakupowych hotelu, w tym odpowiedniego przechowywania dokumentacji.

Dodatkowo, na tym stanowisku oczekiwane jest proponowanie usprawnień oraz uczestnictwo w projektach wymagających zaangażowania Kierownika Zakupów, a także udział w procesie budżetowania.

Podstawowe obowiązki

1. Opracowanie i wdrażanie standardów oraz procedur zakupowych

2. Budowanie i realizowanie polityki zakupów zgodnie z przyjętymi założeniami

3. Analizowanie rynku dostawców oraz tworzenie rekomendacji do nawiązywania współpracy

4. Zapewnienie optymalnych kosztów zakupów, uwzględniając cenę, jakość oraz terminowość dostaw

5. Nadzór i kontrola zapasów w magazynach hotelu

6. Bliska współpraca z działami operacyjnymi hotelu w celu ustalania optymalnego portfela zamówień

7. Negocjowanie warunków płatności, cen oraz terminów dostaw

8. Wybór dostawców - stworzenie bazy danych dostawców

9. Nadzorowanie terminowości, jakości oraz wartości realizowanych zamówień

10. Wyszukiwanie dostawców, zapoznawanie się z ich ofertami i wybieranie najkorzystniejszych rozwiązań

11. Prowadzenie rozmów mających na celu utrzymanie dobrych relacji biznesowych oraz negocjowanie korzystnych warunków współpracy z obecnymi i przyszłymi dostawcami

12. Ustalanie szczegółów realizacji zamówienia w zakresie transportu oraz przechowywania.

13. Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych zgodnych z polityką i procedurami wewnętrznymi hotelu.

Kwalifikacje

Wymagania

Doświadczenie w obszarze zakupów Znajomość rynku gastronomicznego Znajomość języka angielskiego Znajomość zagadnień z zakresu prawa umów handlowych Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne Znajomość systemów Material Controls i Symphony Dodatkowe informacje

Otwarcie hotelu planowane jest na Maj 2024 roku. Największy Mercure Resort w Polsce zaoferuje 447 pokoi gościnnych, 5 outletów ze spektakularnymi widokami na góry, strefami dla dzieci oraz Aquaparkiem. Ponad 2000 m2 powierzchni konferencyjnej i eventowej wprowadzi nowy standard do branży MICE.

  • Menadżer Zakupów

    Issy-les-Moulineaux, Île-de-France Accor Temps plein

    Opis firmy MERCURE SZCZYRK RESORT OFERUJE TOBIE: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę System premii i bonusów stanowiący dodatek do wynagrodzenia podstawowego Praca w międzynarodowej sieci ACCOR – jednej z największych sieci hotelowych w Polsce i na Świecie Program pracowniczy sieci ACCOR umożlwiający rezerwację obiektów na...